CO SE DĚJE V ITV

Aktuality

Víte, co je to Sdílna? Je to komunitní sdílená dílna pro širokou veřejnost, která přes léto vznikla v litoměřické Sovově ulici. Barevný domeček jen tak nepřehlédnete. Dala ho dohromady parta nadšenců a dobrovolníků z Institutu technického vzdělávání. Aktuálně už v tyrkysovém domečku probíhají kurzy šití a práce s textilem. Do budoucna jsou v plánu...

Projekt, který má smysl a můžete z něj vytěžit i Vy! Za projektem Sdílny stojí řada úžasných a šikovných lidí, kteří chtějí své zkušenosti předávat dále.
Koncept Sdílny má vytvořit příjemné a přátelské místo pro Vás všechny, můžete zde využívat prostor a vybavení na cokoliv budete chtít. Díky HitHitu bychom získaly finanční prostředky na dovybavení...

SDÍLNA!!

27.08.2020

Tento týden jsme odstartovali první kurzy naší sdílené řemeslní dílny - Sdílny a to konkrétně ŠITÍ A PRÁCE S TEXTILEM PRO ZAČÁTEČNÍKY.

Letos poprvé jsme měli možnost uspořádat technický příměstský tábor pro malé kutily. Kluci i holky s námi objevovali krásu práce rukama, vůni dřeva i Národní technické muzeum.

V Technickém klubu se věnujeme 3D tisku více než 4 roky. Tiskneme malé ale i velice ambiciózní projekty s dětmi a dospělými. Na jaře tohoto roku jsme měli možnost zúročit zkušenosti v 3D tisku a zaměstnat naše tiskárny (a tiskárny z okolí) na plný úvazek.
Máte zájem o spolupráci?

 

Institut technického vzdělávání, z.ú.

📍Sovova 480/2, Litoměřice 412 01

✉️ institut.tech.vzdelavani@gmail.com

📞 +420 606 645 618

IČO 07562837