CO SE DĚJE V ITV

Aktuality

Děkujeme velice společnosti General Bytes, a.s. za velmi štědrou finanční podporu Sdílny. Peníze použijeme na nákup vybavení a celkový provoz sdílené řemeslné dílny. Věříme, že nám nadcházející rok dovolí využívat Sdílnu v plné míře, a proto je podpora společnosti General Bytes, s.r.o. pro nás velmi důležitá. Ještě jednou obrovské díky!

Víte, co je to Sdílna? Je to komunitní sdílená dílna pro širokou veřejnost, která přes léto vznikla v litoměřické Sovově ulici. Barevný domeček jen tak nepřehlédnete. Dala ho dohromady parta nadšenců a dobrovolníků z Institutu technického vzdělávání. Aktuálně už v tyrkysovém domečku probíhají kurzy šití a práce s textilem. Do budoucna jsou v plánu...

Projekt, který má smysl a můžete z něj vytěžit i Vy! Za projektem Sdílny stojí řada úžasných a šikovných lidí, kteří chtějí své zkušenosti předávat dále.
Koncept Sdílny má vytvořit příjemné a přátelské místo pro Vás všechny, můžete zde využívat prostor a vybavení na cokoliv budete chtít. Díky HitHitu bychom získaly finanční prostředky na dovybavení...

SDÍLNA!!

27.08.2020

Tento týden jsme odstartovali první kurzy naší sdílené řemeslní dílny - Sdílny a to konkrétně ŠITÍ A PRÁCE S TEXTILEM PRO ZAČÁTEČNÍKY.

Letos poprvé jsme měli možnost uspořádat technický příměstský tábor pro malé kutily. Kluci i holky s námi objevovali krásu práce rukama, vůni dřeva i Národní technické muzeum.
Máte zájem o spolupráci?

 

Institut technického vzdělávání, z.ú.

📍Sovova 480/2, Litoměřice 412 01

✉️ institut.tech.vzdelavani@gmail.com

📞 +420 606 645 618

IČO 07562837